Оплата и доставка
Ви можете обрати найбільш зручний спосіб оплати

Готівковий розрахунок. Здійснюється під час отримання товару, безпосередньо у відділенні Перевізника. Послуга доступна клієнтам що обрали варіант «післяплата» під час оформлення замовлення. Звертаємо увагу, що післяплата здійснюється за тарифами перевізника 20грн.+2% (див. тарифи Нова Пошта).

Оплата банківськими картами. Під час оформлення замовлення доступна оплата банківською карткою. Для цього ми використовуємо зручний та надійний платіжний сервіс WayForPay (детальніше про WayForPay). При виборі цього варіанту покупець сплачує комісію у розмірі 1% від суми замовлення.

Безготівковий розрахунок. Для того щоб оплатити товар за безготівковим розрахунком замовте товар і вкажіть адресу вашої електронної пошти. Ми надішлемо Вам рахунок та необхідні супроводжуючі документи. Рахунок можна сплатити в будь-якому банку протягом двох днів (на цей час товар резервується). Ваше замовлення буде відправлено після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок. Разом з товаром Ви отримаєте оригінал рахунку-фактури та видаткову накладну.Доставка наших товарів здійснюється по всій Україні
та оплачується додатково за тарифами перевізника!

Якщо Ви оплачуєте товар у відділенні перевізника або кур'єру перевізника, то Ви користуєтеся послугою «післяплата», яка також оплачується додатково за тарифами перевізника.

Терміни доставки - від 1 дня, в залежності від місця доставки. Більш детальну інформацію про терміни доставки того чи іншого товару уточнюйте у менеджера під час підтвердження замовлення.

Подивитись детальні тарифи Нова Пошта.Що потрібно перевірити при отриманні товару?

Перед тим, як прийняти товар, слід перевірити товар на наявність дефектів, працездатність, комплектність і відповідність характеристикам, заявленим на сайті.

У рідкісних випадках опис товару на сайті може містити неточності. Тому не зайвим буде перевірити його основні характеристики під час отримання.

Після оплати Ви отримаєте товарний чек на поштову скриньку вказану при формуванні замовлення, за винятком випадків, коли товар і послуги доставки були оплачені за безготівковим розрахунком або банківським переказом.

Чи можна повернути або обміняти куплений товар?

Куплений товар можна повернути або обміняти протягом 14 днів після покупки. При цьому повинен бути збережений товарний вид товару, комплектація, захисні елементи (пломби і ярлики), упаковка, а також чек або інший розрахунковий документ, виданий кур'єром. Повернення неможливе, якщо товар має явні ознаки експлуатації, зміни і тим більше ушкодження.

Для повернення товару ви можете скористатися службами доставки. У цьому випадку послуги будуть платними.

Зверніть увагу, що будь-які претензії до зовнішнього вигляду, асортименту, відповідності отриманого товару замовленому, його комплектності та кількості приймаються тільки при отриманні товару. Ставлячи підпис на бланку замовлення, ви підтверджуєте, що не маєте претензій до інтернет-магазину по всіх згаданих питань.

Інші спірні питання між сторонами вирішуються відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів» (див. Повний текст Закону).


Після отримання товару і повного розрахунку Вам автоматично надсилається електронний товарний чек на поштову скриньку вказану при оформленні замовлення.